ГОРЕЩО
СКАНДАЛЪТ СЕ РАЗРАСТВА! Калашниците заграбили общински имот в Ботунец
ДОТАМ Я ДОКАРА: Иво Мирчев удари дъното, щом и любимите му "Господари" му се подиграват (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК! Топ експертът доц. Щерьо Ножаров даде безценни съвети на властта как да се овладее свръхдефицитът в бюджета
ГОРЕЩИ СЛЕДИ! Чехия разследва как Калашниците са взели книжки
САМО В ПИК! Крум Савов шокира столични полицаи пред НДК (СНИМКИ)
БЪЛГАРИЯ ДНЕС
Маргарита Попова откри фестивала за изкуства за деца и младежи "Орфей в Испания"
6221
на 14.04.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Вицепрезидентът Маргарита Попова и кметът на Малага Франсиско де ла Торе Прадос откриха на 13 април Международния фестивал за изкуства за деца и младежи "Орфей в Испания", съобщиха от прессекретариата на "Дондуков" 2.
препоръчано
Фестивалът се провежда в испанския град под патронажа на българския вицепрезидент. Организатор е арт-център "Кърнолски" в партньорство с музикалната формация "Ла Кахита музикал де Малага", ръководена от българската оперна певица Петя Колева.
В първото издание на фестивала участват повече от 150 деца и младежи от Испания, Великобритания, Литва, Латвия, Грузия, Румъния, България и Полша.
Маргарита Попова се превърна в адвокат на президента
4257
на 18.11.2012


