BG EN

Маргарита Попова празнува Трифон зарезан в Сухиндол

Политика

Маргарита Попова празнува Трифон зарезан в Сухиндол

4788
на 13.02.2015
Маргарита Попова празнува Трифон зарезан в Сухиндол
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

 На 14 февруари вицепрезидентът Маргарита Попова ще посети Сухиндол по повод деня на общината и празника на лозарите и винопроизводителите, съобщиха от прессекретариата на държавния глава. Вицепрезидентът ще пристигне пред храм „Св. Св. Петър и Павел“ в община Сухиндол, където ще присъства на празнична света литургия, отслужена от Великотърновския митрополит Григорий.

препоръчано

Маргарита Попова ще разгледа Лозаро-винарски културен и информационен център, изграден на територията на винарна „Ловико-Сухиндол“. На централния площад на общината вицепрезидентът Попова ще се включи в тържествата по повод празника на Сухиндол, а по-късно в местността „Димчански завой“ ще присъства на традиционния ритуал по зарязване на лозята. 

Сподели:
Бомба x
Спортът променя тялото и ума Спортът променя тялото и ума
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Грозни провокации срещу мирния протест на ДПС-Ново начало във Враца - ето какво се случва (ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Грозни провокации срещу мирния протест на ДПС-Ново начало във Враца - ето какво се случва (ВИДЕО)
ново
Днес: 67
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК