BG EN

Марешки: Избори 2 в 1, а спестените милиони - за новата детска болница

Епицентър

Марешки: Избори 2 в 1, а спестените милиони - за новата детска болница

25096
на 24.08.2021
Марешки: Избори 2 в 1, а спестените милиони - за новата детска болница
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

„Президентските и парламентарните избори трябва да се проведат заедно. Така, близо 100-те милиона лева, които ще се похарчат за трети предсрочен вот, могат да отидат за нещо много по-нужно и по-важно, а именно - новата детска болница“, е позицията на Веселин Марешки относно предстоящите избори. 

препоръчано

Смята също, че е най-разумно парламентарният вот да е в деня на президентския балотаж, а не в деня на първия тур.

“Така изборите за депутати няма да повлияят на вота за президент. За балотажа нещата обикновено са ясни предварително, така че няма опасност двата вота да си попречат”, каза още Марешки.

От Воля припомнят, че партията винаги е отстоявала позицията за построяване на нова национална детска болница, а не за довършване на стария, опасен, 40-годишен строеж.

Средства за това винаги е имало в държавата, но не са разпределяни по жизненоважните за българите приоритети. Според Воля това не просто е срамно, а е престъпление.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 3
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК