BG EN

Марешки: Спрете сделките в министерството на отбраната

Избори

Марешки: Спрете сделките в министерството на отбраната

13038
на 14.03.2021
Марешки: Спрете сделките в министерството на отбраната
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Предвид появили се публикации в медиите за разпродажба на имоти на Министерството на отбраната на безценица, в последния момент преди края на мандата на правителството, лидерът на ВОЛЯ настоя за мораториум върху тях.  Парламентарната група ще поиска и извънредно заседание на Народното събрание.

препоръчано

„Явно отново наблюдаваме стара порочна традиция. Политици, които нямат шанс за новия парламент, на тръгване от властта, да раздават за жълти стотинки ценно държавно имущество. Ако всичко това е вярно, трябва не само мораториум, но и да се потърси съответната отговорност.“, заяви лидерът на ВОЛЯ Веселин Марешки.

От ВОЛЯ са категорични, че всякакви сделки трябва да бъдат спрени до избирането на 45-то Народно събрание и  ново правителство.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО) Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО)
ново
Днес: 84
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК