ГОРЕЩО
Искра Михайлова разтърси Мрежата с емоционален пост след гнусната обида на Константин Проданов
ОСТРА КРИТИКА! ГЕРБ, ПП и ДБ трябваше да застанат зад правителството за американските самолети, както направи ДПС
Никола Цолов атакува „Хунгароринг“ като лидер във Формула 2
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Бившият министър Христина Христова: Трябва да се сложи край на разточителството с държавните разходи. Недопустимо е Проданов да говори така (ВИДЕО)
Димитър Стоянов разкри кога американските самолети кацат у нас
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Мариана Попова ще почива сама на родното Черноморие тази година.
препоръчано
„От личен опит смело мога да заявя, че в България на море е два пъти по-евтино, отколкото в чужбина. Аз избирам да остана тук“, отсече Попова, цитира в. „Всеки ден“.
Недоброжелатели шушукат, че истинската причина Мариана да избере да плажува у нас са обтегнатите отношения между нея и приятеля й Ханес. За двамата упорито се говори, че са пред раздяла, като се приписваха изневери ту на единия, ту на другия.
За да си почине малко от нервите покрай връзката си, Попова решила да се усамоти с приятели на Синеморец.
Доналд Тръмп благодари на премиера Румен Радев за базата в Безмер
20450
преди 2 часа
ЗАКЪСВАЦИЯ: БСП скъса джоба - няма пари за транспорт за събора на Бузлуджа
34723
преди 3 часа


