BG EN

Мариус Шумудика: Хора от "Левски" ме търсиха, но искам да продължа в Астра

Световен футбол

Мариус Шумудика: Хора от "Левски" ме търсиха, но искам да продължа в Астра

7720
на 16.05.2016
Мариус Шумудика: Хора от Левски ме търсиха, но искам да продължа в Астра

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Румънският специалист Мариус Шумудика обяви, че е отказал оферта да поеме българския "Левски". Шумудика изведе Астра Гюргево до сензационна титла в Румъния, въпреки че пропусна края на сезона заради наказание. Той беше лишен от права в началото на март за срок от 6 месеца заради загалане на срещи от румънското първенство, Шампионската лига, Лига Европа и двубои на румънски юношески национални отбори, което е забранено от местната футболна федерация. 

"Бях търсен от хора от "Левски", но им казах, че имам договор с Астра и ще бъде трудно да отида в "Левски". В Астра изградихме един отбор от футболисти, с които се работи чудесно. Не мога да им обърна гръб. Искам да продължа тук с цялото ми уважение към "Левски", заяви Шумудика.

препоръчано

Припомняме, че "Левски" от вчера е без старши треньор, след като Стойчо Стоев води за последно "сините" при успеха с 1:0 за първенство над Пирин в Благоевград. Така овакантеният пост на "Герена" ще бъде поет до часове от сръбския спец Люпко Петрович.

 

 

 

 

Спортал

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Проф. Георги Рачев даде надежда на всички: Ще има затопляне за Цветница, а за Великден... (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Проф. Георги Рачев даде надежда на всички: Ще има затопляне за Цветница, а за Великден... (ВИДЕО)
ново
Днес: 85
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК