ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Мария Бакалова покори Холивуд и той е в краката й. Но на талантливата българска актриса изобщо не й върви в любовта.
Възпитаничката на НАТФИЗ, получила силен старт от школата на Башар Рахал, е имала силна първа любов. Мария и до днес пази топъл спомен и общите им снимки и казва с носталгия за бившето си гадже, че е "прекрасно момче".
Той се казва Павел Кралев и е от Бургас. Двамата с Мария Бакалова се познават от деца, но са първата сериозна връзка един за друг по време на ученическите си години.
С днешна дата Павел е проспериращ бизнесмен в областта на строителното предприемачество. Има брат близнак и двамата са синове на строителен бос от морския град.
Любовта на Павел и Мария трае две години, но той хлътва до уши в друга красавица- Инна Куртлакова. Двамата също се разделят, но си остават приятели.
Още по време на връзката им Мария решава твърдо да стане актриса и следва пътя си, писа "Стандарт".


