ГОРЕЩО
МЪЛНИЯ! Профилите на Кандев и Гюров във Фейсбук - част от схема за бъдеща политическа кариера? (СНИМКИ)
ЕЙ ТАКА КАТО СТАНЕ: Мирчев пъчи мускули, отправи ПОСЛЕДНО ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ към ПП
ЕУФОРИЯ! Карлос Насар се завърна по шампионски (СНИМКИ)
ГОРЕЩА ТЕМА: Иран се връща на масата за преговори
Прессекретарят на Белия дом с ПРОРОЧЕСКИ ДУМИ преди атентата срещу Тръмп: Ще има изстрели тази вечер
Политика
Мария Габриел стартира нова мисия, ще учи децата на онлайн безопасност и киберсигурност
8726
на 23.04.2019
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Българският еврокомисар по цифровата икономика и общество Мария Габриел ще проведе дискусии с ученици в две столични училища в кв. „Овча купел“ на тема „Сигурност в интернет и отпор на кибератаките“. Това съобщиха от пресцентъра на Представителството на ЕК в България.
препоръчано
Комисарят ще запознае младите хора с инициативите и кампаниите за онлайн безопасност, които провежда, и мерките за подобряване на киберсигурността в целия ЕС, включително насоки за киберхигиена.
Първата дискусия ще бъде в Национално средно общообразователно училище „София“, а втората ще се проведе в 149 СУ „Иван Хаджийски“.
свързани новини


