ГОРЕЩО
Екс председателят на ЦИК Александър Андреев с ЕКСПРЕСЕН КОМЕНТАР пред ПИК: Контролираният вот не може да се реши с видеонаблюдение, а с участието на наблюдатели
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Делян Пеевски: България трябва да се включи в Съвета за мир на президента Доналд Тръмп!
МЪЛНИЯ! Антон Тодоров: Румен Радев е бил съдружник със скандален приватизатор-съветник на Андрей Луканов (СНИМКИ)
НОВИ ДРАМИ В ППДБ! Ген. Атанасов изпадна в изолация - "комуникационен гаф" го оставил извън пресконференцията на Мирчев и Василев (ВИДЕО)
Виктор Димчев с прогноза пред ПИК TV: Проектът на Радев ще засмуче малките партии и ще отиде на бунището на политиката (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Официалният представител на руското Министерство на външните работи Мария Захарова сподели, че ситуацията около т.нар. "дело Скрипал" й напомня за историята с чудовището от Лох Нес, съобщава "Интерфакс".
препоръчано
По думите на Захарова, британската страна ще продължи да се "изхвърля" по темата.
Тя заявява още, че Великобритания е довела ситуацията до такъв абсурд, че английският град Солсбъри се е превърнал в нарицателно на международна имитация.
свързани новини
Превод: ПИК
СЕНЗАЦИОННО! Путин за случая "Скрипал": Открихме заподозрените
25878
на 12.09.2018
СЕНЗАЦИОННИ РАЗКРИТИЯ! Тези "Чистачи" ли отровиха Скрипал и дъщеря му?
32118
на 11.09.2018


