BG EN

Мария Илиева заряза сина си и хукна на френски романс (СНИМКА)

ГОРЕЩО
ГАЛЕРИЯ ШОУ

Мария Илиева заряза сина си и хукна на френски романс (СНИМКА)

30544
на 11.07.2018
Мария Илиева заряза сина си и хукна на френски романс (СНИМКА)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Мария Илиева отново остави малкото си дете. Певицата реши, че й е време за почивка и веднага хвана самолета за Франция за няколкодневен релакс, без да има кой да й плаче на главата.

препоръчано

Илиева реши да се отдаде на романс в Париж. Във френската столица певицата е в компанията на бащата на детето си - Георги.

Двойката посети най-големите забележителности на града, като, разбира се, мина и през няколко дискотеки. .

Грижите на наследника на изпълнителката са поверени на майката на Мария, както и на гледачките, които й помагат в отглеждането, пише ежедневник.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Алена с хороскоп за първия работен ден на юни - Раците да очакват изненадващи промени, Везните да не изливат гнева си върху колегите САМО В ПИК! Алена с хороскоп за първия работен ден на юни - Раците да очакват изненадващи промени, Везните да не изливат гнева си върху колегите
ПИК TV x
Диляна Гайтанджиева проговори единствено пред ПИК TV: Ще разоблича с доказателства в съда всички лъжи! (ВИДЕО) Диляна Гайтанджиева проговори единствено пред ПИК TV: Ще разоблича с доказателства в съда всички лъжи! (ВИДЕО)
ново
Днес: 122
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК