Марко Груич пак бележи за победа на Ливърпул

6848
на 21.07.2016

Сръбският нападател Марко Груич отново се разписа в контрола за Ливърпул. Тази вечер новото попълнение на "мърсисайдци" вкара във вратата на Хъдърсфийлд в 31-ата минута при успеха с 2:0. Второто попадение за гостите пък бе дело на Алберто Морено от дузпа в самия край на срещата.

Ливърпул доминираше през по-голямата част от мача и в 31-ата минута Роберто Фирмино центрира отдясно и топката стигна до непокрития Груич в наказателното поле. Сърбинът овладя и със силен удар бе точен за 0:1.

Едва в края на мача "мърсисайдци" стигнаха и до втори гол. Те си спечелиха дузпа, а Алберто Морено получи възможност да стреля от бялата точка, като бе точен за 0:2.

Това бе трета поредна победа за Ливърпул от началото на лятната подготовка. Следващата проверка е с Челси в САЩ.

Спортал

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 май - възможни финансови загуби за Телците, непредвидени трудности за Стрелците САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 май - възможни финансови загуби за Телците, непредвидени трудности за Стрелците
САМО В ПИК TV! Борисов с първи думи за катастрофата с Кирил Петков (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Борисов с първи думи за катастрофата с Кирил Петков (ВИДЕО)