BG EN

Марко Ройс изригна: Байерн никога няма да ме има, парите не са всичко!

Световен футбол

Марко Ройс изригна: Байерн никога няма да ме има, парите не са всичко!

17753
на 11.01.2014
Марко Ройс изригна: Байерн никога няма да ме има, парите не са всичко!
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Парите не са всичко! Това е мотивът, с който Марко Ройс не иска и да чуе за Байерн (Мюнхен). Баварците вече взеха две от звездите на Борусия (Дортмунд) - Марио Гьотце и Роберт Левандовски, но по-добре изобщо да не се пробват и за 24-годишния германския национал.

препоръчано

"Пожелавам късмет на Лева и Гьотце, но Байерн никога няма да ме има", лаконичен беше Ройс. Така той цели да откаже шампионите от нови опити да го привлекат. През лятото на 2012 година офанзивният полузащитник напусна Борусия (Мьонхенгладбах), за да се завърне в Дортмунд, чийто юноша е. Тогава той отказа оферта от Байерн, което беше прието с недоумение в Мюнхен, където са свикнали да не им отказват. Настоящият договор на Марко Ройс е до юни 2017 година.

Предполага се обаче, че в него има заложена откупна клауза, която може да бъде активирана от клуб от ранга на Барселона или Манчестър Юнайтед.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО)
ново
Днес: 22
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК