Марсилия и Лион не се победиха в много емоционално дерби

2654
на 21.09.2015

Олимпик Марсилия и Лион не успяха фа излъчат победител, след като в много емоционално дерби завършиха 1:1. Двубоят от шестия кръг на Лига 1 между Марсилия и Лион беше прекратен за 25 минути, заради вандалско поведение на феновете. Двубоят, който се провеждаше на „Стад Велодром” в Марсилия беше спряна през вторто полувреме при резултат 1:0 в полза на Лион.

Преди това срещата на няколко пъти бе спирана, заради поведението на запалянковците, които мятаха опасни предмети в полето на футболистите на Лион. В резултат на това главният рефер се принуди да спре срещата и да изведе играчите от терена. Все пак играта бе подновена и след близо два часа игра мачът завърши при резултат 1:1.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 16 май - Скорпионите са във върховата си форма, Водолеите да не се вживяват в личните си проблеми САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 16 май - Скорпионите са във върховата си форма, Водолеите да не се вживяват в личните си проблеми
САМО В ПИК TV! Борисов с първи думи за катастрофата с Кирил Петков (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Борисов с първи думи за катастрофата с Кирил Петков (ВИДЕО)