ГОРЕЩО
ЛИБЕРАЛЕН ГЬОНСУРАТЛЪК: Божанков разобличи двойния аршин на ПП по ЛГБТИ пропагандата
ГОРЕЩА ТЕМА! Доц. Цеков: Капитулация на Иран! Доктрината "Тръмп" в действие
ЛЮБОПИТНО! Вижте как посрещнаха Радев в парламента (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Георги Марков ЕМОЦИОНАЛНО от Будапеща: Правят конституционна анти-Орбан поправка
ЗА ТРОНА НА "ДОНДУКОВ" 2: Кой ще стигне до балотаж срещу кандидата на Радев? Ето къде ще е голямата ИНТРИГА
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Марсоходът „Кюриосити” си направи селфи по случай първата година, която изкара на Марс. Във вторник станаха 687 земни денонощия, откакто апаратът кацна на Червената планета, съобщава НАСА.
препоръчано
Автопортретът е получен чрез събиране в едно на многобройни снимки, направени от апарата от различни позиции.
„Кюриосити” кацна на повърхността на 6 август 2012 година, като основната му цел се състои в откриване на потенциални или исторически благоприятни условия за живот на Марс.
Благодарение на него беше установено, че на Червената планета е имало условия, предполагащи съществуването на микроорганизми.
ГОРЕЩА ТЕМА! Доц. Цеков: Капитулация на Иран! Доктрината "Тръмп" в действие
144959
преди 3 часа
Израелски министър: Не сме покорни изпълнители на волята на САЩ
10047
преди 7 часа


