ГОРЕЩО
НОВО 20! Кандев уж подал оставка, за да отиде в частния сектор и да си плати ипотеката
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Шофьорът на "Глово" от сблъсъка с Ивайло Мирчев отиде в парламента, за да търси извинение. Костадинов иска оставката на полулидера на ДБ (ВИДЕО)
СУПЕР ШОУ В ПИК! Софиянци, пазете колите си от Манол Пейков - бившият депутат навести колегите си от ДБ в парламента, забрави къде е паркирал, а след това... (СНИМКИ)
ПОВТАРЯ ЛИ СЕ СЦЕНАРИЯТ: Тиктокърът Стоян Колев изчезва след излизането от ареста
ТРОЯНСКИ КОН! Наш евродепутат с ОСТРИ думи: Северна Македония би създала трусове и проблеми в ЕС
Нямам място при слуги и лакеи, каза бившият председател
"Превърнаха СДС от партия с морал и принципи, която водеше битка с олигархията и мафията в България, в едно зависимо нещо от ГЕРБ, което няма ни морал, ни принципи, нито води някаква битка, нито има идеи" - така описа проблемите в СДС доскорошният лидер на сините Мартин Димитров, който беше изключен от партията заедно с колегите си парламентаристи Димо Гяуров и Ваньо Шарков. "След като СДС вече не е СДС и не е това, което трябва да бъде, аз съм сигурен, че такава партия ще възникне, независимо от опитите на ГЕРБ да няма истинска конкуренция", каза Мартин Димитров пред БНР. Изключените и напускащите синята партия заради поведението на новото ръководство ще създадат нова партия, убеден е бившият председател на СДС. Неговата лична позиция е, че няма място при хора, които играят слуги и лакеи. "Държа на това човек да води битка, да има принципи и да изпълнява това, за което е бил избран от хората", подчерта Димитров.препоръчано


