BG EN

Маскирани плашат баби, изчезват с 5 бона

Региони

Маскирани плашат баби, изчезват с 5 бона

3660
на 15.01.2014
Маскирани плашат баби, изчезват с 5 бона
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Мъже с маски нахлуха в къщата на възрастни жени в село Елисейна, съобщиха от полицията, съобщи "Конкурент".

препоръчано

Вчера към 20 часа в полицейското управление в Мездра е подадена информация за извършения грабеж.

„Установено е, че около 19.30 часа две лица с маски и качулки на главите, с взлом влезли в къща в която живеели две възрастни жени на възраст 80 и 84 години. След използване на сила и заплахи, непознатите отнели сумата от около 5000 лв., лична карта, два мобилни телефона и карта за БДЖ.

Образувано е дознание”, казаха от полицията във Враца.
В същата вечер е извършен грабеж във врачанското село Лиляче и грабеж в Козлодуй. В крайдунавския град е нападната 30-годишна местна жителка в ж.к. 3.

Към 22 часа двама непознати срязали дръжката на дамската й чанта и я отмъкнали. В нея имало портмоне, лична и дебитна карта, мобилен телефон и други вещи.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 15 декември - трудностите заобикалят Стрелците, Козирозите да бъдат уверени в успеха си САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 15 декември - трудностите заобикалят Стрелците, Козирозите да бъдат уверени в успеха си
ПИК TV x
В какъв контекст свършват приказките и започват ШАМАРИТЕ И ЮМРУЦИТЕ?! Надежда Йорданова от разградската самодейна полит-група на олигарха Иво Прокопиев е толкова безпомощна, че...(ВИДЕО) В какъв контекст свършват приказките и започват ШАМАРИТЕ И ЮМРУЦИТЕ?! Надежда Йорданова от разградската самодейна полит-група на олигарха Иво Прокопиев е толкова безпомощна, че...(ВИДЕО)
ново
Днес: 8
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК