BG EN

Масов терор на структурите на КП "Народен съюз" в цялата страна

Партии

Масов терор на структурите на КП "Народен съюз" в цялата страна

26410
на 22.10.2015
Масов терор на структурите на КП Народен съюз в цялата страна
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Кандидат-кметове, водачи на листи, структури и симпатизанти на КП "Народен съюз" в Габрово, Варна, Бургас, Монтана, Карнобат, Дупница, Севлиево, Кюстендил и от цялата страна сигнализират, че върху тях се упражнява тормоз от страна на конкурентните партии. 

препоръчано

 Тормозът се състои в подаването на неправомерни сигнали за купуване на гласове, медийни нападки с недостоверна информация, крадене на билбордове и ползване на всякакъв тип черен ПР. Конкуренцията по места подава грешна информация до медиите за хора, които не са свързани по никакъв начин със структурите на коалицията. 

 

"Народен съюз" не разчита на държавни субсидии и на богати спонсори, за да може да си позволи да купува гласове и да пропагандира масово по медиите.

  

 Очевидно "Народен съюз" се оказва сериозна заплаха за статуквото в страната и за големите политически сили, поради, което те се опитват да стопират дейността на коалицията с всевъзможни мръсни номера. 

Участниците в предизборната кампания на коалицията са се превърнали в жертва на масов терор от страна на останалите конкуренти в изборната надпревара.

Въпреки нечестната игра от тяхна страна хората в "Народен съюз" ще продължат да разчитат предимно на себе си и на собствените си усилия за постигането на добри резултати на местните избори. 

 

Ние не разполагаме с големи финанси, но пък разполагаме с правилните хора и вярваме, че с работа се постигат големи дела. 

 

Купуването и продаването на гласове е престъпление.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! ДЕН ЗА РЕСТАРТ: ГЕРБ пренарежда редиците - нов екип поема контрола (НА ЖИВО/СНИМКИ) ГОРЕЩО В ПИК TV! ДЕН ЗА РЕСТАРТ: ГЕРБ пренарежда редиците - нов екип поема контрола (НА ЖИВО/СНИМКИ)
ново
Днес: 36
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК