ГОРЕЩО
ЗРЕЛИЩНО! Киберченгетата на ГДБОП задържаха изпращачите на фишинг съобщения от името на МВР (СНИМКИ/ВИДЕО)
ИЗВЪНРЕДНО! Масово тежко падане спря временно втория етап на Джиро д'Италия (СНИМКИ)
14 години медицински комплекс „Софиямед“ - грижа, иновации и технологии в услуга на здравето
Левски пак ще има проблеми с Лудогорец
Делян Пеевски: България трябва за стои на евроатлантическия път, отстоявайки националното си достойнство и свобода!
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Масови арести са извършени в Беларус. За поне 800 задържани съобщава агенция "Ройтерс" заради протести по време на вчерашния референдум за конституционни промени. Те предвиждат водеща роля в управлението на Беларус да има неизбрано пряко от народа тяло, както и бившата съветска република да се откаже от неутралния си ядрен статут.
препоръчано
Управляващият в Минск Александър Лукашенко вече няколко пъти заяви, че ще поиска от Владимир Путин да разположи в Беларус ядрени оръжия.
65 процента от участвалите в референдума 79 на сто от имащите право на глас са подкрепили промените, твърдят организаторите.


