BG EN

Масови протести в Бразилия срещу липсата на адекватни мерки заради коронавируса в страната

Америка

Масови протести в Бразилия срещу липсата на адекватни мерки заради коронавируса в страната

6280
на 20.06.2021
Масови протести в Бразилия срещу липсата на адекватни мерки заради коронавируса в страната
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Хиляди бразилци излязоха по улиците на големите градове в страната, за да протестират срещу неадекватните действия на президента Жиар Болсонаро срещу пандемията от коронавиоруса, съобщават световните агенции, цитирани от БТВ.

препоръчано

Жертвите на коронавируса в страната вече надхвърлиха половин милион.

Недоволството е срещу липсата на достатъчно ваксини и липсата на по-строги карантинни мерки. Едва 11 процента от населението са двойно ваксинирани.

Властите не са договорили нужните дози от ваксини, въпреки офертите на редица фармацевтични компании.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
СМУТ! Киселова не отрече, че може да пристане на Радев - в БСП гласували по съвест за Изборния кодекс СМУТ! Киселова не отрече, че може да пристане на Радев - в БСП гласували по съвест за Изборния кодекс
ново
Днес: 79
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК