ГОРЕЩО
Панделиева за КАСАПНИЦАТА в София: Две говеда се състезавали по пътя - стотици хора са заложници на бясното пилене на гуми и никой овластен не решава проблема
Проф. Чорбанов накара всички да замлъкнат с ТАЗИ ИЗПОВЕД за Любен Дилов (СНИМКИ)
Мрежата се ВЗРИВИ от ГНЯВ: Дано умрете цялата гейска група "калашниците"!
СЕНЗАЦИОННО РАЗКРИТИЕ! Учени установиха: Глобалното затопляне удължава дните - за първи път от 2,6 млн. години 24-часовата константа рухва
ГАРА РАЗПРЕДЕЛИТЕЛНА ЗА МИГРАНТИ! Нелегалните пришълци станали все по-богати и изобретателни - превозвали се в катафалки и линейки
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Синдикатите съобщават за близо 1 милион участници, властите твърдят, че са наполовина
Ден на масово недоволство във Франция – близо 1 милион души излязоха вчера по улиците в над 600 прояви, обявиха синдикатите. Според властите броят на протестиращите е бил наполовина. Десетки бяха арестувани, има и ранени.
препоръчано
За втора поредна седмица 80 хиляди полицаи и бронирани машини охраняваха реда. Учители, машинисти, фармацевти и лекари бяха сред протестиращите, а ученици блокираха училищата си.
Демонстрантите поискаха плановете на предишното правителство за бюджетни съкращения да отпаднат, да бъдат наложени по-високи данъци на богатите и да не бъде увеличавана повече пенсионната възраст.
Компания за изкуствен интелект призова за забавяне на разработките
8187
преди 5 часа
Папа Лъв XIV започва седемдневно посещение в Испания
7787
преди 7 часа


