BG EN

Масовият хляб в Хасково поскъпна с 10 стотинки на самун

Региони

Масовият хляб в Хасково поскъпна с 10 стотинки на самун

5357
на 16.11.2020
Масовият хляб в Хасково поскъпна с 10 стотинки на самун
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

"Цената на хляба в Хасково и региона поскъпна от днес с 10 стотинки на разфасовка." Това съобщи председателят на Федерацията на хлебопроизводителите в областта Янчо Вутов.

"Последните 3 години държахме цените възможно най-надолу и разликата с други области в страната достигна до 30-40 стотинки. Основна причина сега е по-скъпото с 20-30 процента брашно", обясни Вутов.

Масовият хляб "Карина" вече струва един лев за хляб от 500 грама, увеличени са и някои закуски на зърнена основа.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 38
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК