ГОРЕЩО
САГАТА СЕ РАЗГАРЯ! Съюзът на съдиите с подъл ход в услуга на ППДБ, докато КС образува дело за отмяна на поправката „Анти Сарафов“
МЪЛНИЯ! Антон Тодоров: Румен Радев е бил съдружник със скандален приватизатор-съветник на Андрей Луканов (СНИМКИ)
Виктор Димчев с прогноза пред ПИК TV: Проектът на Радев ще засмуче малките партии и ще отиде на бунището на политиката (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Проф. Михаил Константинов с убийствен въпрос: Изяде ли Радев втория мандат на Йотова
ПРОГНОЗА: Партията на Радев ще бъде политически приют за изпаднали десета, бекапета, олигарси, мафиоти и московски мекерета
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Бившият централен нападател на ЦСКА Мауридес ще се завърне на "Армията".
Той обаче няма да е част от тима, а ще изгледа един мач на отбора. Мауридес пристигна в София вчера заради приятелката си Красимира, която го посрещна на летището. Мауридес ще се види и с голмайстора на "червените" Евандро.
Таранът ще присъства на предстоящия мач със Славия в Борисовата градина. Срещата е в събота от 17:30 часа, а Мауридес ще заеме място във ВИП ложата на "Армията", пише "Тема Спорт".
препоръчано


