ГОРЕЩО
БОМБА В РОДНИЯ ФУТБОЛ! Големият бизнесмен Атанас Бостанджиев става собственик на "Левски"
СКАНДАЛНО! Пуснаха под домашен арест активиста на ППДБ, арестуван за педофилия! Извратенякът Красимир Труфев снимал как мастурбира пред 10-месечната си дъщеря и продавал видеата
НАБЛИЖАВА ДЕНЯТ НА ИСТИНАТА ЗА ГЕРБ: Борисов събира най-важните лица на партията заради изборните резултати
БЛИЗО СМЕ ДО ФИНАЛА! ЦИК с обратно броене, чака до часове края на драмите между ПП и ДБ
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! ГЕРБ с първа реакция след оставката на Живко Тодоров
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Аржентинският нападател Мауро Сарате отново ще заиграе в италианското първенство. Това стана факт след постигнатото споразумени между настоящия му клуб Уест Хем и Фиорентина. Според информациите аржентинецът ще подпише контракт с "виолетовите" до лятото на 2018 година.
препоръчано
Така Сарате ще се завърне отново в шампионата на Серия А, след като преди това носи екипите на Лацио и Интер. Мауро Сарате се присъедини към Уест Хем през 2014, но така и не успя да остави трайна следа на "Болейн Граунд". С екипа на"чуковете" аржентинецът взе участие в 22 срещи във Висшата лига, в които реализира скромните пет попадения.
Малага с интерес към Сарате
7980
на 19.05.2015


