BG EN

Мафиоти отвлякоха счетоводителя на Берлускони

СВЕТЪТ ДНЕС

Мафиоти отвлякоха счетоводителя на Берлускони

4086
на 19.11.2012
Мафиоти отвлякоха счетоводителя на Берлускони

Искат от бившия премиер откуп 35 млн. евро

Счетоводителят на бившия италиански премиер и медиен магнат Силвио Берлускони е бил отвлечен от дома му от въоръжени нападатели, предаде АНСА. Мафиотите са поискали от Берлускони 35 млн. евро откуп, за да му върнат финансиста Джузепе Спинели и съпругата му. Освен счетоводител, Спинели е и приятел на магната. Карабинерите са задържали шестима души, обвинени в отвличането. Похищението е станало в четвъртък вечерта, когато трима маскирани въоръжени нападатели нахлули в дома на Спинели. В петък сутринта, те принудили счетоводителя да се обади на Берлускони и поискали опкупа за освобождаването на семейството.В замяна на откупа, изнудвачите предлагали да предоставят документи, които можели да оправдаят бившия италиански премиер по присъдата за измама срещу компания на Барлускони.    
препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея
ПИК TV x
Петър Кичашки с ТОП АНАЛИЗ пред ПИК TV: Консултациите показаха нови зависимости: Радев толерира радикализацията в политиката (ВИДЕО) Петър Кичашки с ТОП АНАЛИЗ пред ПИК TV: Консултациите показаха нови зависимости: Радев толерира радикализацията в политиката (ВИДЕО)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК