BG EN

Мафиотът Джаро тръгва на турне из Европа

ГОРЕЩО
ГАЛЕРИЯ ШОУ

Мафиотът Джаро тръгва на турне из Европа

6530
на 09.03.2022
Мафиотът Джаро тръгва на турне из Европа
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Михаил Билалов отново ще влезе в ролята на мафиот, но този път из Европа. Това ще се случи по време на представянето на моноспектакъла му "Бум-Бум" пред родна публика, а стартът ще бъде поставен във Франкфурт, Германия, на 13 март. 

препоръчано

Следващата дата зад граница е 27 март и тогава Билалов ще играе в Мюнхен. Билетите за представленията вече са пуснати в продажба.

До 6-и ред цената е 37 евро, а от 7-и нататък зрителите плащат по 30 евро. Интересът към спектакъла на Билалов е огромен и българите, живеещ зад граница, нямат търпение любимецът от "Под прикритие" да гостува в техния град.

Засега актьорът не е обявил къде ще бъде следващата му европейска спирка след Германия, пише "Телеграф".

Спектакълът ще пренесе зрителя в живота на подземните босове и ако някой си мисли, че не е забавен и пълен с куриози, пак да си помисли. След култовата си роля на мафиота Джаро в сериала "Под прикритие" в постановката той се завръща като нов герой от ъндърграунда.

Въоръжен с голямата си уста, лафове куршуми и черното си чувство за хумор, ексцентричният бос празнува своя 50-годишен юбилей. Но даже и тогава проблемите му не спират да го преследват: твърде много пари, твърде много жени и за капак светът се движи вече с краката нагоре.

"Някога мъжете си лягаха в леглото с жена и пистолет. Сега си лягат с телефон и нощен крем за лице. Затова човечеството няма да оцелее", разсъждава героят на Билалов в брилянтните си комедийни монолози. 

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (НА ЖИВО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (НА ЖИВО)
ново
Днес: 71
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК