BG EN

Мачът "Черно море" - "Левски" затвори варненските улици

Животът днес

Мачът "Черно море" - "Левски" затвори варненските улици

18605
на 22.02.2020
Мачът Черно море - Левски затвори варненските улици
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Във връзка с провеждането на футболната среща между отборите на "Черно море" и "Левски", в периода от 16:00 до 16:30 часа, ще бъде временно ограничено преминаването на автомобили по ул. "Никола Й. Вапцаров" и по бул. "Осми Приморски полк' в участъка от ул. "Царевец" до ул. "Д-р Анастасия Железкова".

препоръчано

Това съобщават официално от МВР.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК