ГОРЕЩО
Бившият евродепутат Асим Адемов прозря истината за катастрофалния резултат на ГЕРБ - не е заради ППДБ и ДПС, а заради тези вътрешнопартийни грешки
Гюров на път да взриви държавата! Ето какви последици може да има от решението му да извади 1,4 млрд. евро от ББР
ИЗНЕНАДА В ГЕРБ! Георги Георгиев се отказа от депутатското място
ШЕПОТ ОТ ОТВЪДНОТО: Ивайло Калушев възкръсна в списъците за гласуване
Проф. Киров: Радев има поне два варианта за правителство, той ще е премиерът
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Двамата машинисти на влака-убиец от Хитрино - Димитър Михнев и Радослав Петков, застават днес пред Апелативния съд във Варна, съобщава Нова телевизия.
препоръчано
Магистратите трябва да определят каква да е мярката за неотклонение на двамата до започване на делото. Трагедията се случи на 10 декември миналата година. Тогава в Хитрино загинаха 7 души, а 29 бяха ранени. С решение на Шуменския окръжен съд, главният машинист - 41-годишният Михнев, е в ареста, а вторият машинист - 64-годишният Петков, беше освободен на 22 декември. Прокуратурата обаче обжалва това решение.
свързани новини
Без заря в Ардино заради трагедията в Хитрино
20625
на 31.12.2016
Цистерните от Хитрино пътуват за Русе
11906
на 31.12.2016
Некадърни журналисти се посрамиха в Хитрино
60946
на 01.01.2017


