ГОРЕЩО
ЦИРК БУШ ПАСТИ ДА ЯДЕ! От името на всички НЕпротестиращи връчваме оставката на Козилата Ерато
ГОРЕЩО В ПИК: Коледната ваканция на депутатите увисна на косъм заради ППДБ
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Бащата на Сияна: Потресен съм, че съдът пусна срещу 5000 лв. убиеца на полицая Георги. Когато караш с 60 км над ограничението, това си е живо убийство (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Недялко Недялков за публичното заличаване на Колтуклиева от ПП: Това е полумъжко деяние, найотициновщина. В момента Сорос изсипва огромни пари у нас, в Сърбия и в Унгария (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Голяма полицейска акция се е състояла вчера в селата Малино и Брест, в района на Липковско, пише днес македонският вестник ”Вечер”.
препоръчано
Според изданието полицията е търсила нападателите на полицейския участък в с. Гошинце.
Ненязовани източниците от полицията са заявили, че при акцията било открито част от оръжието, откраднато от полицейския участък, по време на нападението.
Полицията е действала по предварително получени информации, че жители на двете села са участвали в терористичния акт в Гошинце.
свързани новини
Закопчали сина на ексминистър Георги Танев при акция "Универсалните"
82199
на 13.12.2012
Турция удължава вноса на руски газ
3224
преди 43 минути
БЛОКАДА: Гръцките фермери затвориха и ГКПП "Капитан Петко Войвода"
4900
преди 6 часа


