BG EN

Мая Нешкова и с тв премиера на новия албум

ГОРЕЩО
ГАЛЕРИЯ ШОУ

Мая Нешкова и с тв премиера на новия албум

15604
на 29.07.2017
Мая Нешкова и с тв премиера на новия албум
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

БНТ 1 ще излъчи премиерно промоцията на новия албум на Мая Нешкова "Само с любов" на 6 август 2017, г., неделя, от 13 ч.

препоръчано

Наскоро естрадната любимка представи новите си песни, като за събитието специално се събра нейната група отпреди 35 години в състав Кирил Икономов - диригент и продуцент, Томчо Икономов - бас, Юлиян Мирчев - барабани, Кирил Гунчев - китара и Емил Кънев - клавир. Вокална група бяха близначките на музикалното семейство Весела и Йоана Икономови, както и Снежана Петкова от "Трик".

Голяма част от музикалната гилдия уважи премиерата - Мими Иванова и Развигор Попов, Мустафа Чаушев, Кристина и Михаил Белчеви, Здравко Радоев, Ицо Петрофф, Мари и Хайгашод Агасян, поетесата Жива Кюлджиева, композиторът Димитър Пенев, големият тенор Арон Аронов, народните певци Янка Рупкина и Володя Стоянов-Войводата, Христо Паскалев-Паскал, дъщерята на Джина от Трамвай №5 и Джон от група "Кукери" – Мартина, която е солистка на хип-хоп формацията "Айс Крийм"...

Автор на песните, прозвучали на концерта, е Кирил Икономов, който отново по безспорен начин се доказа като най-продуктивният шлагерен и знаков български композитор и аранжор. Арон Аронов дори му нацелува ръцете и заяви на всеослушание "Ти си геният и надеждата за нашата българска музика!".

Успехът на новите си песни Мая Нешкова обяснава с факта, че са оригинални авторски, заредени с българщина, патриотизъм, морал, истински чувства и емоции. Рециталът е заснет от Румен Ковачев и TV1.

Дискът "Само с любов" е първият студиен албум на Мая Нешкова от 2009 г. насам, когато излезе последния й успешен проект "Обичам те".

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Вижте хороскопа на Алена на празничния 24 май - успехът намига на Телците, късметът обръща гръб на Лъвовете САМО В ПИК: Вижте хороскопа на Алена на празничния 24 май - успехът намига на Телците, късметът обръща гръб на Лъвовете
ПИК TV x
САМО В ПИК TV: Митрополит Антоний с ГОРЕЩ ПРИЗИВ към българите, разделени за и срещу еврото: Най-силни сме, когато сме единни. Закъсняхме с въвеждането на религията в училището (ВИДЕО) САМО В ПИК TV: Митрополит Антоний с ГОРЕЩ ПРИЗИВ към българите, разделени за и срещу еврото: Най-силни сме, когато сме единни. Закъсняхме с въвеждането на религията в училището (ВИДЕО)
ново
Днес: 57
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК