BG EN

МБАЛ - Бургас получи международен сертификат

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

МБАЛ - Бургас получи международен сертификат

3620
на 06.10.2014
МБАЛ - Бургас получи международен сертификат
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

МБАЛ Бургас АД вече притежава международно признат сертификат за управление на качеството ISO 9001:2008. Той е издаден след одит на лечебното заведение и гарантира, че то отговаря на всички европейски изисквания за оказване на медицинска помощ, обясни изпълнителният директор на МБАЛ Бургас д-р Бойко Миразчийски.

препоръчано

Бургаската болница е едно от малкото лечебни заведения в областта, които го притежават. Сертификатът се издава за срок от три години, като ежегодно се провежда поне един контролен одит, за да се удостовери, че системата се поддържа и развива. ISO 9001:2008 е международна система от правила за изграждането на добри управленски системи. Стандартът покрива широка гама от теми, чиято крайна цел е подобряване качеството на медицинските услуги, оказвани от лечебното заведение.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 10 декември: Овенът да не разчита на късмета си, на Девите не им е ден за търговия, Рибите омайват с чар САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 10 декември: Овенът да не разчита на късмета си, на Девите не им е ден за търговия, Рибите омайват с чар
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски: Стармър, Шолц и Урсула се опитват да загубим Тръмп като съюзник, а той праща миротвореца Смит при реално управляващите Борисов и ДПС-Ново начало (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски: Стармър, Шолц и Урсула се опитват да загубим Тръмп като съюзник, а той праща миротвореца Смит при реално управляващите Борисов и ДПС-Ново начало (ВИДЕО)
ново
Днес: 18
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК