ГОРЕЩО
СВАЛИХА МУ ОЩЕ ЕДНА КИРЛИВА РИЗА: Благомир Коцев опитва да се "изпере" в Брюксел с парите на варненци
Доц. Стойчо Стойчев пред ПИК TV: "Търсенето" на служебен премиер и кабинет са част от предварително готов сценарий (ВИДЕО)
Проф. Андрей Йотов, съпругът на първата жена-президент: Гласувам различно от Илияна Йотова
Колтуклиева си призна без бой: Аз принудих Кирил Петков да подаде оставка, изключих Лорер и отстраних Лена
Георги Марков СПЕЦИАЛНО за ПИК: Пеевски е прав! Народното събрание трябва да ратифицира участието ни в Съвета за мир на Тръмп
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Към 11 часа днес е постъпил сигнал за инцидент в производствен цех в Свищов. Според първоначалните данни при товаро-разтоварна дейност е възникнал пожар, който вече е напълно овладян от отзовалите се на място пожарникари, съобщиха от пресцентъра на МВР.
препоръчано
Всички работници са изведени невредими от производствената база, двама служители на ведомствената пожарна са с наранявания.
Към момента няма данни за екологично замърсяване в района.


