ГОРЕЩО
Докато МВР министърът пише статуси във Фейсбук и обикаля медиите - ръст в броя на жертвите на пътя
Слави с УДАР срещу Демерджиев: Криете се зад прокуратурата - обществото чака отговори за случая "Петрохан", а не оправдания
ХОЛИВУД ПО БЪЛГАРСКИ! Дачков зачеркна новите "звезди" Гюров и Кандев: Пълен кич и потрес - произвеждат се абсолютно посредствени хора в супергерои
Откъде-накъде Пенчо от Горно Камарци слюноотделя за трилиона на Илон Мъск?!
Бившият министър Даниела Везиева с ЕКШЪН КОМЕНТАР за състоянието на държавната хазна
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Директорът на ГД "Национална полиция" главен комисар Христо Терзийски и заместникът му старши комисар Тодор Гребенаров имаха работна среща в ЦИК.
препоръчано
На нея са били обсъдени процесът на подготовка на изборните помещения за предстоящото гласуване утре и създадената организация за поемането им под охрана. Действията на служителите на МВР изцяло са съобразени с режима на работа на РИК и СИК по подготовка на секциите за гласуване. С тях се поддържа непрекъсната комуникация. Това съобщиха от пресцентъра на МВР.
свързани новини
ЦИК с важно уточнение за преференциалния вот
20514
на 20.05.2019
ЦИК демонстрира машинното гласуване
13294
на 16.05.2019


