BG EN

МВР засилва проверките по цялата пътна мрежа

Региони

МВР засилва проверките по цялата пътна мрежа

12430
на 07.02.2025
МВР засилва проверките по цялата пътна мрежа
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Засилени проверки по цялата пътна мрежа с цел опазване на обществения ред и сигурността на гражданите, спазване на правилата за движение и недопускане на пътнотранспортни произшествия разпореди изпълняващият функциите главен секретар на МВР главен комисар Мирослав Рашков, цитиран от пресцентъра на вътрешното министерство.

препоръчано

В часовите пояси на натоварено движение ще се състоят масирани специализирани полицейски операции.

По време на редовното заседание на Министерския съвет на 5 февруари министър-председателят Росен Желязков разпореди строг контрол и прилагане на санкции за нарушителите, пишат още от МВР.

Министърът на вътрешните работи Даниел Митов съобщи, че са планирани засилени проверки както по пътищата в цялата страна, така и в областите с интензивен трафик на тежкотоварни автомобили.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
ново
Днес: 7
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК