ГОРЕЩО
ЕКСКЛУЗИВНО! Проговори шофьорът на "Глово" от екшъна с Ивайло Мирчев: Исках само да си свърша работата, а той... (ВИДЕО)
Култово! Киро се закани: Ще видите, като се случи (ВИДЕО/СНИМКИ)
ЕКШЪН В НС! Избърсаха пода на парламента с Цончо Ганев (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК: Помните ли чалга легендата Пепа Секса? Вижте с какво тузарско ауди фучи из София (ПАПАРАШКИ СНИМКИ)
Кандев напусна МВР със 130 000 евро заплати накуп
Животът днес
МВР: Не сме дали статут на нито един чужденец през последната седмица
6021
на 01.04.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
През последната седмица на март няма нито един чужденец, който да е получил бежански и хуманитарен статут в страната, сочи справка в сайта на МВР. Самоволно напусналите домовете за временно настаняване са 181, а изведените лица са 45.
Наблюдава се 15% увеличение на чужденците, задържани във вътрешността на страната и предадени за настаняване през предходната седмица.
На държавната граница без регистрация от органите на МВР и във вътрешността на страната са задържани общо 68 чужденци. От началото на годината до 30 март са задържани общо 675 чужденци.
препоръчано
свързани новини
България започва официално да приема бежанци от Турция
22967
на 31.03.2017
Роми скубят бежанци с по 50 евро на нощ без регистрация
11179
на 21.03.2017
МИГРАЦИЯ! Българските общини не искат бежанци, дори и срещу пари
10217
на 08.03.2017


