ГОРЕЩО
ДПС-Ново начало на митинг в защита на стабилността в държавата
Радомир Чолаков: Не произвеждаме достатъчно храна
Радев трябва да бъде спрян
РАДЕВ АКТИВИРА ДЕЖУРНОТО СИ ПРОКСИ: Имало ли е разследване за корупция срещу Демерджиев, унищожено при назначението му в служебния кабинет?
Даниел Митов: Два влекача са в готовност да изтеглят танкера, блокиран край Ахтопол - не е опасен
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Отстранен е проблемът с издаването на шофьорски книжки, съобщават от МВР. Така всички, които искат ускорена и бърза услуга за издаване и замяна на свидетелство за управление на моторно превозно средство (МПС), могат да го направят, посочват оттам.
препоръчано
Причината временно да бъдат затруднени част от услугите, предоставяни от "Пътна полиция", бе технически проблем в мрежата за обмен на информация за свидетелства за управление на МПС между държавите членки на Европейския съюз - RESPER.
Услугата за издаване на първоначално свидетелство за управление на МПС на завършилите курс за правоуправление, ако не е заявена бърза или ускорена услуга, не бе засегната.


