BG EN

МВР продължава да работи по всички версии по случая със Сашко от Перник

Крими

МВР продължава да работи по всички версии по случая със Сашко от Перник

6922
на 21.11.2022
МВР продължава да работи по всички версии по случая със Сашко от Перник
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

МВР продължава да работи по всички версии по случая с 12-годшния Александър от Перник. Това съобщи днес служебният министър на вътрешните работи Иван Демерджиев.

препоръчано

"Детето е могло да оцелее толкова дълго в тази ситуация, ние знаехме това нещо предварително. Неслучайно продължавахме да го търсим. Тази хиперактивност до голяма степен му е помогнала да оцелее в тези условия да момента, в който вече е загубил възможността да се движи толкова бързо и точно поради тази причина то е намерено тогава, когато силите са го напуснали. Тази местност, както и други местности, поетапно са проверявани по-рано, така че докато детето беше активно и в движение беше изключително трудно да го намерим предвид това, че не се отзовава на шумове или сигнали, обратно – крие се", заяви Иван Демерджиев.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Виктор Димчев с прогноза пред ПИК TV: Проектът на Радев ще засмуче малките партии и ще отиде на бунището на политиката (ВИДЕО) Виктор Димчев с прогноза пред ПИК TV: Проектът на Радев ще засмуче малките партии и ще отиде на бунището на политиката (ВИДЕО)
ново
Днес: 6
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК