BG EN

МВР разследва Локо (Сф) - ЦСКА, разкри Атанас Фурнаджиев

Футбол

МВР разследва Локо (Сф) - ЦСКА, разкри Атанас Фурнаджиев

6671
на 29.05.2013
МВР разследва Локо (Сф) - ЦСКА, разкри Атанас Фурнаджиев
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Мачът между ЦСКА и Локомотив (Сф) от последния кръг на първенството е бил даден за разследване в МВР по сигнал от Българския футболен съюз за възможна уговорка. Това сподели вицепрезидентът на БФС Атанас Фурнаджиев пред "Меридиан Мач". Срещата приключи с победа за “железничарите” с 2:1, като по този начин те се спасиха от изпадане в “Б” група.

Заедно с този мач са били подадени сигнали за още 7 срещи, но до какви изводи са стигнали в министерството на вътрешните работи Фурнаджиев не знае. Той отказва да сподели дори какво са написали в докладите си делегатите на БФС и дали потвърждават съмненията за уговорки. Като цяло оценката на Фурнаджиев за отминалия сезон е, че е било по-интересно, но в същото време и по-слабо.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Харизанов пред ПИК TV: Трудното предстои за Радев. Сегашните му съюзници са му донори на гласове на изборите (ВИДЕО) Георги Харизанов пред ПИК TV: Трудното предстои за Радев. Сегашните му съюзници са му донори на гласове на изборите (ВИДЕО)
ново
Днес: 110
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК