МЕГА СПОРОВЕ В ШЛ: Байерн шокира Челси, а Наполи и Барса...

38142
на 25.02.2020

Тази вечер се изиграха много интересни първи 1/8-финални срещи от Шампионска лига. Челси загуби тежко като домакин с 0:3 от Байерн (Мюнхен), а Наполи и Барселона направиха 1:1 в Италия.

WINBET – забавление онлайн с над 2000 слот игри! (18+)

Попадения на Гнабри в 51-ата и 54-ата минута и гол на Левандовски в 76-ата минута на мача в Англия. Алонсо от "сините" от Лондон пък получи червен картон в 83-ата минута.

Гол на Мертенс за домакините в 30-ата минута на срещата в Неапол. И изравнително попадение на Гризман за гостите в 57-ата минута. Видал от Барса пък бе декориран с червен картон в 89-ата минута.

Двубоите-реванши са насрочени за 18 март.

Титулярите за мача на "Стамфорд Бридж":

ЧЕЛСИ: Кабайеро, Рюдигер, Кристенсен, Аспиликуета, Джеймс, Алонсо, Жоржиньо, Маунт, Ковачич, Баркли, Жиру;

БАЙЕРН: Нойер, Боатенг, Алаба, Павар, Дейвис, Кимих, Тиаго, Мюлер, Коман, Гнабри, Левандовски;

Стартовите състави за срещата на "Сан Паоло":

НАПОЛИ: Оспина, Ди Лоренцо, Манолас, Максимович, Марио Руи, Фабиан Руис, Деме, Жиелински, Кайехон, Мертенс, Инсиние

БАРСЕЛОНА: Тер Стеген, Семедо, Пике, Юмтити, Фирпо, Ракитич, Бускетс, Де Йонг, Видал, Меси, Гризман