BG EN

Мегаскандал в Маями! Синът на консула на Канада обвинен в убийство

ЧАС ПИК

Мегаскандал в Маями! Синът на консула на Канада обвинен в убийство

5325
на 15.04.2015
Мегаскандал в Маями! Синът на консула на Канада обвинен в убийство
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Синът на консула на Канада в Маями бе обвинен в убийство заради участието си в престрелка с наркодилъри, която коства живота на по-големия му брат и на един от трафикантите, съобщиха съдебни източници.

препоръчано

Младежът е на 15 години и ще бъде изпратен от затвора за малолетни в обикновен затвор в очакване на процеса срещу него. Адвокатът на сина на консула на Канада Роксан Дюбе, посочи, че клиентът му ще пледира невинен.

Според полицията младежът и неговия 17-годишен брат, на 30 март са отишли с колата на майка им (с дипломатически номера) в къща, където смятали да откраднат 1 кг канабис от търговци на наркотици. Избухнала престрелка, в която по-големият брат и един от наркодилърите били убити. Други двама били ранени и също са обвинени в убийство.

Консулът на Канада, Роксан Дюбе, която е опитен дипломат, пристигна в Маями в края на ноември, а синовете й - малко по-късно - през февруари, припомня АФП, цитирана от БГНЕС.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 16 декември - Телците да очакват новина за финансови постъпления, Водолеите да не пътуват САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 16 декември - Телците да очакват новина за финансови постъпления, Водолеите да не пътуват
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV: Противниците на еврото се събраха - Костадинов се подмазва на Румен Радев, иска избори през март ГОРЕЩО В ПИК TV: Противниците на еврото се събраха - Костадинов се подмазва на Румен Радев, иска избори през март
ново
Днес: 31
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК