BG EN

Мегз била опасна още на 8, ето какво е правила с големите батковци

ГАЛЕРИЯ ШОУ

Мегз била опасна още на 8, ето какво е правила с големите батковци

22899
на 12.09.2018
Мегз била опасна още на 8, ето какво е правила с големите батковци
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Дизайнерката Мегз не си е поплювала дори на 8-годишна възраст. Храбрата шивачка едва тръгнала на училище и е побеждавала батковците, които почти са изкласили на… шах.

препоръчано

Това признае направи самата Миглена, хвалейки се, че дори е надвивала дядо си, който се е мислил за ненадминат. Най-голямата изненада обаче е, че Каканашева се е окичила с републиканска титла по шах, при това, когато е била едва на 12 години, пише Secret.bg.

Тя дава и ценен съвет. „В шаха, също както в живота, много хора се съсредоточават върху едрите фигури. Аз просто ценя пешките. Онези малките стъпки и решения, които правим всеки ден. Как да го обясня – не е важен само ходът на царя. А пътят, които пешките правят, за да бъде този ход най-подходящият в момента“, умува в късни доби Каканашева.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
БЕЗПРЕЦЕДЕНТНА СИТУАЦИЯ! Радев наруши правилника на НС, но постави на място депутат от Възраждане (ВИДЕО) БЕЗПРЕЦЕДЕНТНА СИТУАЦИЯ! Радев наруши правилника на НС, но постави на място депутат от "Възраждане" (ВИДЕО)
ново
Днес: 105
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК