BG EN

Мегз: Имам човек до себе си, готова съм за семейство

ГОРЕЩО
ГАЛЕРИЯ ШОУ

Мегз: Имам човек до себе си, готова съм за семейство

10456
на 25.08.2022
Мегз: Имам човек до себе си, готова съм за семейство
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

"След толкова години работа сега съм насочена към себеразвитието си. 10 години за мен нямаше личен живот. Погледът ми не беше обърнат към градене на семейство и други важни неща от живота. Сега съм готова и се чувствам много щастлива".

препоръчано

Това заяви дизайнерката Миглена Каканашева. "Имам човек до себе си и той много ме подкрепя. Това е, което мога да кажа. Сега усещам, че за първи път ме има", откровеничи Каканашева.

Мегз претърпя истинска трансформация. Преди малко повече от година затвори бизнеса си с дрехи, който бе градила над 10 години. Премества се да живее в Дубай и в момента членува в най-голямата йога организация в света, отговаряйки за стратегическото развитие на проектите в Европа.

"10 години бях популярна с работохолизма си. Сега обръщам внимание на себе си, но си признавам, че брандът ми липсва. За първи път ми се случи да преживея да отида в магазина и да се опитам да се облека с чужд бранд. Не се получи. Затова сега шия дрехите, които нося, на ръка", допълва дизайнерката.

Към днешна дата все още се водят дела за укрити данъци и лихви върху тях за времето, в което Миглена се занимава с производство и търговия на дрехи. Данъчна ревизия на дейността й установила, че дизайнерката разполага с 46 фирми на свое име, като осъществявала фиктивни сделки между тях, за да избегне дължимите налози в размер на 800 хиляди лева.

"Не съм укривала данъци. Държавата разглежда много мои фирми, които са работили като едно - там е точката на конфликт, дали това са пари на едно дружество или на 50.  Водят се много дела, но голяма част от тях са спечелени от моя страна, други все още се водят. Не се чувствам „погната“, институциите си вършат работата“, категорична е Мегз пред столичен ежедневник. 

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (НА ЖИВО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (НА ЖИВО)
ново
Днес: 70
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК