Медалите ни от световното по самбо станаха четири

Други спортове

4779
на 13.11.2017

България завоюва четири медала от световното първенство по самбо в Сочи, Русия. Калина Стефанова остана със сребърен медал в категория до 56 килограма, след като загуби на финала от представителката на домакините Татяна Казенюк.

Бронзов медал грабна Мариян Димитров в категория до 90 килограма, като победител стана руснакът Вячеслав Василевски, предава Спортал. Още две бронзовите отличия спечелиха Мария Оряшкова в категория до 80 кг и Мартин Иванов в категория до 68 кг.

САМО В ПИК: Вижте ексклузивния хороскоп на Алена за вторник: Меркурий продължава своето ретроградно движение, Везните да внимават с финансовите документи САМО В ПИК: Вижте ексклузивния хороскоп на Алена за вторник: Меркурий продължава своето ретроградно движение, Везните да внимават с финансовите документи
Шефът на ДАНС Пламен Тончев пред ПИК: Операцията срещу Паскал започнала преди повече от 8 месеца, Живко Коцев е следен половин година Шефът на ДАНС Пламен Тончев пред ПИК: Операцията срещу Паскал започнала преди повече от 8 месеца, Живко Коцев е следен половин година