ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО! Арестуваха подпалвача на колите пред посолството ни в Скопие
Шефът на СДВР Николай Пелтеков разкри пред ПИК TV разминава ли им се на известните, които карат дрогирани и пияни (ВИДЕО)
Йотова за палежа на автомобилите в Скопие: Това не е обикновен криминален акт, а недопустимо посегателство срещу дипломатическа мисия
Тържествено откриха турнира за жени W50 в Хасково, програма за днес (СНИМКИ)
Слави ГНЕВЕН срещу Демерджиев: Защо мълчите като риба за случая "Петрохан"
Европа
Медведев: Зеленски иска да изпрати европейците като жив щит - пушечното месо явно не му стига и му е необходима свежа кръв
11102
на 13.12.2022
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Президентът на Украйна Володимир Зеленски, който предлага да изпрати мисии на ЕС в критични инфраструктурни обекти на Украйна за международен контрол, иска да създаде от тях жив щит. Това мнение изрази Дмитрий Медведев, заместник-председател на Съвета за сигурност на Руската федерация.
препоръчано
"Очевидно той иска европейците да седят там като жив щит. Пушечното месо на въоръжените сили на Украйна явно не му стига. Необходима е свежа кръв", написа той във вторник в своя Телеграм канал.
„Настоятелно препоръчваме на надеждните европейци този път да не се съгласяват с отредената им роля“, добави още Медведев.

свързани новини
Контейнеровоз е бил обстрелян край бреговете на Йемен
3880
преди 1 часа
Великобритания забранява социалните мрежи за деца под 16 години
5207
преди 4 часа
Тръмп заплашва Франция с тежки мита
9436
преди 4 часа
Турция преживява средно по три силни земетресения на всеки 20 годин
5332
преди 5 часа


