ГОРЕЩО
ТОТАЛНО ОТЧАЯНИЕ! ДБ насъсква с ПИК жълтопаветниците за протеста - Кокорчо се кълне, че са пратили на Сметната палата фактурите за сцената (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Чичото на Кирчо: АФЕРИСТЪТ Асен Василев е нереализиран оперен певец, имаше дует с Райна Кабаиванска. Фирмата му за самолетни билети продължава да работи от България в полза на Китай
ШОКИРАЩ СИГНАЛ ДО ПИК! ППДБ получили сцена за протеста срещу обещание за бъдеща услуга - съоръжението без необходимите документи?
Законът "Магнитски" няма да се прилага у нас! Калин Стоянов срази с аргументи ППДБ
Най-подходящите зимни напитки за онлайн казино забавления
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Руският премиер Дмитрий Медведев съобщи, че е подписал постановлението на правителството за въвеждане на ембарго върху вноса от ЕС, САЩ, Австралия, Канада и Норвегия заради санкциите, които тези страни въведоха срещу Русия във връзка с украинската криза, предаде Интерфакс. Ембаргото влиза в сила от днес, 7 август, за срок от една година.
Русия въвежда пълна забрана за внасянето на говеждо и свинско месо, плодове и зеленчуци, птиче месо, риба, сирене, мляко и млечни продукти от тези страни, посочи Медведев след заседание на правителството. Ограниченията не се отнасят за детските храни.
препоръчано
Сръбски журналист получи сериозни заплахи след нападки от президента Вучич
3560
преди 17 минути
Земетресение с магнитуд 6,5 разлюля Камчатка
2329
преди 22 минути
Най-малко 32-ма ранени при руски удари по Запорожие
4010
преди 1 часа


