BG EN

Медведев: След атаката на ВСУ в района на Курск няма да има преговори

Европа

Медведев: След атаката на ВСУ в района на Курск няма да има преговори

38980
на 21.08.2024
Медведев: След атаката на ВСУ в района на Курск няма да има преговори
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

След атаката на украинските въоръжени сили (ВСУ) в района на Курск, Русия няма да води никакви преговори с Киев, докато врагът не бъде напълно победен. Това каза заместник-секретарят на Съвета за сигурност на Руската Федерация Дмитрий Медведев.

препоръчано

След като неонацистите извършиха терористичен акт в Курска област, всичко си дойде на мястото. Празното бърборене на неоторизирани посредници на тема красив свят е прекратено. Сега всеки разбира всичко, дори и да не го казва на глас. Те разбират, че няма повече преговори, докато врагът не бъде напълно победен!“, написа Медведев в Telegram.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ГОРЕЩА ТЕМА! БСП с твърда позиция за Изборния кодекс - настоява за отлагателен период за сканиращите машини (ВИДЕО) ГОРЕЩА ТЕМА! БСП с твърда позиция за Изборния кодекс - настоява за отлагателен период за сканиращите машини (ВИДЕО)
ново
Днес: 44
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК