BG EN

Медведев тропна по масата: Русия ще определя условията за бъдещ мир в Украйна

Европа

Медведев тропна по масата: Русия ще определя условията за бъдещ мир в Украйна

10588
на 19.07.2022
Медведев тропна по масата: Русия ще определя условията за бъдещ мир в Украйна
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Бившият руски президент Дмитрий Медведев каза днес, че Москва ще победи в Украйна и ще определя условията за бъдещо мирно споразумение с Киев, предаде Ройтерс.

препоръчано

"Русия ще постигне всичките си цели. Ще има мир – по нашите условия", заяви в Телеграм Медведев, който сега е заместник-председател на Съвета за сигурност на Русия.

Бившият лидер, който някога беше смятан на Запад за възможен партньор, става все по-твърдолинеен и откровен в критиките си към Запада, откакто Русия нахлу в Украйна през февруари.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО) Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО)
ново
Днес: 120
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК