ГОРЕЩО
ПЪРВО В ПИК: ГЕРБ с извънреден конгрес заради Делян Добрев и Живко Тодоров
ПРЕЗИДЕНТСКА БЪРКОТИЯ: Пълен разпад на координацията - ПП и ДБ се разминаха за Гюров
КЪРВАВ ИНЦИДЕНТ: Бой и стрелба на плаж край Варна, двама са с опасност за живота
Йотова РАЗКРИ защо кресливите опоненти на Радев го атакуват за патриарх Кирил и ОТСЕЧЕ: България държи "златната карта" в Европа
Ахмед Хасанов е новият главен мюфтия (СНИМКИ)
Животът днес
Медиците от „Пирогов“ контрираха НЗОК: Много лекари са работили, докато са болни
10919
на 16.07.2021
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
На фона на втори протест в защита на най-голямата болница у нас и отстранения ѝ директор проф. Балтов, медиците от „Пирогов“ отрекоха твърденията в доклада на НЗОК.
препоръчано
На втория пореден протест в защита на "Пирогов" и проф. Балтов лекари опровергаха и други констатации в доклада на касата.
„Имаше не само лекари, но и медицински сестри, които работеха, докато са болни, и помагаха на колегите си“, казва д-р Доросиев, цитиран от Би Ти Ви.
ПИК припомня, че и днес за кратко медиците затвориха кръстовището пред болница "Пирогов" и обясниха, че се чувстват обидени.


