BG EN

Мейсън Грийнууд се барикадира в имението си под двойно охрана

Световен футбол

Мейсън Грийнууд се барикадира в имението си под двойно охрана

7673
на 03.02.2022
Мейсън Грийнууд се барикадира в имението си под двойно охрана
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Крилото на Манчестър Юнайтед Мейсън Грийнууд засили охраната на имението си, след като бе освободен под гаранция.

препоръчано

Английският национал прекара няколко нощи в ареста, след като му бяха повдигнати няколко обвинения за изнасилване, побой, сексуално насилие и заплахи за убийство.

Вчера Грийнууд излезе под гаранция, а разследването срещу него продължава, като в момента се събират доказателства по случая.

Футболистът бе отстранен от тренировките на Манчестър Юнайтед до второ нареждане.

Веднага след освобождаването му от ареста, Грийнууд нае допълнителни бодигарди, които да охраняват къщата му, за която той плаща месечен наем от 14 000 паунда. Около имота да инсталирани и допълнителни охранителни камери, пише "Мирър".

свързани новини

Грийнууд бе арестуван преди няколко дни, след като полицията нахлу в дома му, напомня "Гонг".

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
ново
Днес: 3
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК