BG EN

Мексиканската полиция откри таен център за балсамиране на трупове в жилищна сграда

Америка

Мексиканската полиция откри таен център за балсамиране на трупове в жилищна сграда

14535
на 11.06.2020
Мексиканската полиция откри таен център за балсамиране на трупове в жилищна сграда
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Тайна погребална агенция бе открита от мексиканската полиция на територията на жилищен дом в община Текемак в щата Мексико, съобщава РЕН ТВ. Медията се позовава на съобщение на кмета на общината Мариела Гутиерес в „Туитър”.

препоръчано

Задържани са двама сътрудници с две тела.

По думитена Гутиерес, тайният център за балсамиране на трупове е бил открит по сигнал, получен с гражданска жалба. Инспекцията, която след седмица наблюдение направили сътрудниците на местния департамент за икономическо развитие, помогнала да бъдат задържани на място на предполагаемо престъпление двама души. Те били арестувани в момент, в който балсамирали две тела. На територията на дома били открити и два ковчега.

Задържаните нямали документи и лиценз за дейност.

Делото е предадено на прокуратурата на щата Мексико.

Превод и редакция: ПИК

Сподели:
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Проф. Георги Рачев с ТОП ПРОГНОЗА за ПИК TV: Нещо необичайно ще се случи в дните до средата на март (ВИДЕО) Проф. Георги Рачев с ТОП ПРОГНОЗА за ПИК TV: Нещо необичайно ще се случи в дните до средата на март (ВИДЕО)
ново
Днес: 19
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК