ГОРЕЩО
Симона Пейчева отишла на море след убийството на любимия й Загатото, скарала се с него заради...
Нидерландска следа в Банско: НОВА ВЕРСИЯ за заплетения случай с наши и чужди младежи
Съдът в Кочани отново отказа на Ива Михайлова лечение в България - МВнР с остра с позиция
ГОРЕЩО ПРОУЧВАНЕ! Шефът на "Галъп": Правителството е с положителен рейтинг, а рейтингът на Радев се припокрива с него
И президентът Илияна Йотова изпрати по последния му път писателя Димитър Шумналиев (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Бившата първа дама Мелания Тръмп отваря офис в Палм Бийч, Флорида, свързан с инициативата в помощ на децата Be Best, съобщава Си Ен Ен.
препоръчано
Инициативата съществува от 2018 г. и целта й е да насърчи подрастващите към здравословен начин на живот, както и да се научат да използват социалните мрежи по положителен начин и за борба срещу злоупотребата с опиати.
По време на пребиваването й в Белия дом, Мелания не разполагаше с екип, който да ѝ помага в инициативата.
Според източници на Си Ен Ен бившата първа дама вече ще има трима служители и първоначално ще работят от частния клуб на Доналд Тръмп, но тя продължава да търси нов офис.


